Национална Установа Драмски Театар - Скопје

ул. Шекспирова 15
1000 Скопје, Република Северна Македонија

+389 2 3063 388
+389 2 3063 452

+389 2 3065 325

Билетарница: 076/434343

Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

даночен број: 4030974131197

матичен број: 4067541

Службено лице за посредување со информации од јавен карактер: Невенка Николовска Здравевска

Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.; тел. 071/333469

Септември
П В С Ч П С Н
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1