Лице за посредување со информации

Сања Базерко - раководител на одделение за административни, општи и правни работи, Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите., 023063388

Декември
П В С Ч П С Н
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Огласи